Spielplan Samstag

08:00
1Fussballkanonen0:3Gras-Rocker
2Monster Kicker3:0Power Players
3Schutti-Tüfeli1:0Yellow Tigers
08:15
1Die 8 Schwiizer0:2Gelb-Schwarz Meister Kicker
2Team Coban3:0Black Diamonds
3Schüpfe-Hüpfer1:3Schuttiplatz-Rocker
08:30
1Chischtechlepfer3:0Was machä mir hiä?
2Green Arrows2:2Fisherman's Friend
3Currywurs1:5Bad Boys Grossaffoltern
08:45
1Eduwiss 12910:0Saufen statt Laufen
2FC Dynamo Tresen6:0Borussia mönglägladbach
3Morituri te Salutant0:1AS Ozial
09:00
1Somalias allerletze Reserve0:0Purzeli Giele
2Monster Kicker4:0Fussballkanonen
3Schutti-Tüfeli0:6Gras-Rocker
09:15
1Power Players0:1Yellow Tigers
2Team Coban4:0Chischtechlepfer
3Die 8 Schwiizer3:0Schüpfe-Hüpfer
09:30
1Gelb-Schwarz Meister Kicker1:0Schuttiplatz-Rocker
2Black Diamonds5:0Was machä mir hiä?
3Green Arrows2:1Currywurs
09:45
1Fisherman's Friend2:2Bad Boys Grossaffoltern
2Si no gd eis am nä0:3Eduwiss 1291
3FC Dynamo Tresen2:0Saufen statt Laufen
10:00
1FC Bierkönig 10dl4:2Morituri te Salutant
2Somalias allerletze Reserve2:0AS Ozial
3Fussballkanonen2:1Power Players
10:15
1Gras-Rocker5:1Yellow Tigers
2Monster Kicker5:0Schutti-Tüfeli
3Schuttiplatz-Rocker1:3Die 8 Schwiizer
10:30
1Gelb-Schwarz Meister Kicker7:0Schüpfe-Hüpfer
2Was machä mir hiä?0:7Team Coban
3Black Diamonds0:2Chischtechlepfer
10:45
1Bad Boys Grossaffoltern0:1Green Arrows
2Fisherman's Friend1:0Currywurs
3Borussia mönglägladbach1:0Si no gd eis am nä
11:00
1Eduwiss 12911:1FC Dynamo Tresen
2Purzeli Giele 1:2FC Bierkönig 10dl
3Morituri te Salutant2:0Somalias allerletze Reserve
11:15
1Schutti-Tüfeli0:2Fussballkanonen
2Power Players0:10Gras-Rocker
3Yellow Tigers0:2Monster Kicker
12:00
3Saufen statt Laufen6:1Borussia mönglägladbach
12:15
1Si no gd eis am nä0:3FC Dynamo Tresen
3AS Ozial0:4Purzeli Giele
12:30
1FC Bierkönig 10dl5:1Somalias allerletze Reserve
2Yellow Tigers1:0Fussballkanonen
3Gras-Rocker7:0Monster Kicker
12:45
1Power Players2:1Schutti-Tüfeli
2Fisherman's Friend0:2Green Arrows
3Team Coban1:0Chischtechlepfer
13:00
1Borussia mönglägladbach0:4Eduwiss 1291
2Saufen statt Laufen0:3Si no gd eis am nä
13:15
1Purzeli Giele 5:0Morituri te Salutant
2AS Ozial0:3FC Bierkönig 10dl
3Ost Boys Blyat1:0Vfl Selbsthilfegrappa
13:30
1Yellow Tigers4:0Fussballkanonen
2Gras-Rocker4:2Monster Kicker
3Dynamo Tresen1:2D'Vättäre vo dä Seniore
13:45
1Dings-Bums FC0:1bad taste - good taste
3Döngsi Dängsi0:0Alotta Fagina
14:00
3Chnebli-Brüeder2:0As chöi nid aui gwinne
14:15
1Bluememattkickers2:2Leiernstrasse und Co.
2Sauffhaufen0:3Bierpäss
3FC Hülseschum2:2FC Keulene
14:30
1Die mit de beschte Fans1:1FC Blütterfoue
2Team Chübeli 0:5Ost Boys Blyat
3Dynamo Tresen2:2Vfl Selbsthilfegrappa
14:45
1Döngsi Dängsi1:2Dings-Bums FC
2Chnebli-Brüeder1:0bad taste - good taste
3Alotta Fagina0:0As chöi nid aui gwinne
15:00
1Zurbinatoren1:2Bluememattkickers
2Sauffhaufen4:1Leiernstrasse und Co.
3Fc Suffhausen2:0FC Hülseschum
15:15
1Die mit de beschte Fans7:0FC Keulene
2D'Vättäre vo dä Seniore 0:4Team Chübeli
3Ost Boys Blyat6:3Dynamo Tresen
15:30
1Dings-Bums FC0:2Alotta Fagina
2bad taste - good taste1:1As chöi nid aui gwinne
3Döngsi Dängsi1:0Chnebli-Brüeder
15:45
1Bierpäss4:2Zurbinatoren
2Bluememattkickers0:6Sauffhaufen
3FC Blütterfoue0:2Fc Suffhausen
16:00
1FC Hülseschum1:7Die mit de beschte Fans
2Vfl Selbsthilfegrappa0:0D'Vättäre vo dä Seniore
3Team Chübeli 4:2Dynamo Tresen
16:15
1Chnebli-Brüeder3:0Dings-Bums FC
2Alotta Fagina0:0bad taste - good taste
3As chöi nid aui gwinne6:1Döngsi Dängsi
16:30
1Leiernstrasse und Co.3:2Bierpäss
2Zurbinatoren1:0Sauffhaufen
3FC Keulene0:2FC Blütterfoue
16:45
1Fc Suffhausen2:3Die mit de beschte Fans
2D'Vättäre vo dä Seniore 0:3Ost Boys Blyat
3Vfl Selbsthilfegrappa1:5Team Chübeli
17:00
1As chöi nid aui gwinne0:4Dings-Bums FC
2bad taste - good taste0:1Döngsi Dängsi
3Alotta Fagina1:4Chnebli-Brüeder
17:15
1Bierpäss6:1Bluememattkickers
2Leiernstrasse und Co.3:1Zurbinatoren
3FC Blütterfoue2:0FC Hülseschum
17:30
1FC Keulene0:1Fc Suffhausen
2Awaydays0:1D10 Parterre
3At least we tried2:1eifach e name
17:45
1Oberdörfler Glünggis0:12Unicornsquad
2Gseht dir nech no?1:0Pfludiis
3Wadlibrächer0:4Kumi na femen
18:00
1A$AP MOB1:2Roter Stern Bollwerk 1996
2FC ALLSTARS 1:0E Meter u Gillette
3Goudfische vom Aarewasser4:1Raussaruge Eri Iru
18:15
1Los cojones grandes3:2FC Bierkönig 1L
2Die heimer abeglaaa0:0Awaydays
3At least we tried0:1D10 Parterre
18:30
1Gseht dir nech no?5:1Oberdörfler Glünggis
2Wadlibrächer0:2Unicornsquad
3Pfludiis 0:0Kumi na femen
18:45
1Wasted Randys0:2A$AP MOB
2FC ALLSTARS 0:1Roter Stern Bollwerk 1996
3Long Island Ice Tea Bellwald0:7Goudfische vom Aarewasser
19:00
1Los cojones grandes1:1Raussaruge Eri Iru
2eifach e name1:0Die heimer abeglaaa
3Awaydays0:5At least we tried
19:15
1Oberdörfler Glünggis1:8Pfludiis
2Unicornsquad0:3Kumi na femen
3Gseht dir nech no?3:2Wadlibrächer
19:30
1E Meter u Gillette2:3Wasted Randys
2A$AP MOB0:1FC ALLSTARS
3FC Bierkönig 1L2:1Long Island Ice Tea Bellwald
19:45
1Goudfische vom Aarewasser6:0Los cojones grandes
2D10 Parterre1:2eifach e name
3Die heimer abeglaaa2:0At least we tried
20:00
1Wadlibrächer3:3Oberdörfler Glünggis
2Pfludiis 1:0Unicornsquad
3Kumi na femen1:0Gseht dir nech no?
20:15
1Roter Stern Bollwerk 19963:2E Meter u Gillette
2Wasted Randys1:2FC ALLSTARS
3Raussaruge Eri Iru3:1FC Bierkönig 1L
20:30
1Long Island Ice Tea Bellwald0:4Los cojones grandes
2eifach e name3:1Awaydays
3D10 Parterre1:5Die heimer abeglaaa
20:45
1Kumi na femen10:2Oberdörfler Glünggis
2Unicornsquad6:1Gseht dir nech no?
3Pfludiis 4:2Wadlibrächer
21:00
1E Meter u Gillette4:2A$AP MOB
2Roter Stern Bollwerk 19964:0Wasted Randys
3FC Bierkönig 1L0:3Goudfische vom Aarewasser
21:15
1Raussaruge Eri Iru4:0Long Island Ice Tea Bellwald